Biznes plany - Szczecin

Zajmujemy się opracowywaniem rzetelnych biznes planów. Wspólnie z klientem tworzymy plan przyszłego przedsięwzięcia, który może być wykorzystany w celu pozyskania dofinansowania, kredytu, znalezienia inwestora. Dzięki wiedzy marketingowej, popartej badaniami rynku, pomagamy wybrać strategię odpowiednią dla możliwości i oczekiwań Państwa Firmy. Określamy niezbędne nakłady i potencjalne zyski. Na podstawie części marketingowej tworzymy solidny plan finansowy i pomagamy w wyborze odpowiedniego finansowania. Zapewniamy również doradztwo księgowe i finansowe. Pomagamy w sporządzaniu wniosków oraz kontaktach z instytucjami finansującymi. Nasze biznesplany są często wykorzystywane przy pozyskaniu dotacji lub inwestora.
Plan rozwoju eksportu – Paszport do eksportu.

Przygotowujemy Plany rozwoju eksportu dla przedsiębiorstw ubiegających się o dofinansowanie unijne w ramach Działania 6.1 POIG – Paszport do eksportu. Przeprowadzamy rzetelne analizy oraz opracowujemy biznes plany umożliwiające skuteczne wejścia na zagraniczne rynki.

Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi Działania na stronie PARP.

Biznes plany - dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

W ramach naszych usług oceniamy stan obecny firmy, która zakończona jest analizą słanych i mocnych stron, a także skupiamy się na szansach i zagrożeniach. Ponadto formułujemy wartości, misje i wizje. Dokładamy wszelakich starań, aby skrupulatnie wyznaczmy cele strategiczne i operacyjne. Nasze działania skupiają się także na prognozach wyników finansowych i ocenie ekonomicznej tj. efektywność strategii rozwoju. Szczególną uwagę zwracamy uwagę na analizę czynników ryzyka oraz wrażliwość wyników finansowych. Na sam koniec sformułujemy plan wdrożenia strategii oraz będziemy monitorować cele i wskaźniki.