Doradztwo strategiczne

Nasze biuro rachunkowe z siedzibą w Szczecinie oferuje możliwość skorzystania z doradztwa strategicznego dla firm. Zajmujemy się przygotowaniem strategii działania przedsiębiorstw naszych Klientów zarówno na rynku polskim, jak i międzynarodowym. Nasze usługi obejmują firmy już istniejące, a także inicjatywy typu start-up.

Oferta planowania strategicznego

Wśród naszych usług z zakresu zarządzania strategicznego znajdują się m.in.:

  • zaplanowanie misji i strategii firmy,
  • pomoc w określeniu krótko- i długoterminowych celów,
  • budowa i organizacja struktury handlowej firmy,
  • budowa systemu przepływu informacji,
  • rekrutacja i selekcja pracowników.

Korzystanie z doradztwa strategicznego pozwala na znaczną redukcję niepotrzebnych kosztów oraz na rozsądne gospodarowanie przychodami. Pomagamy zbudować najbardziej efektywne struktury zarządzania i wskazujemy możliwości rozwoju firmy. Nasza wieloletnia działalność na rynku dostarczyła nam dużej wiedzy na temat właściwego prowadzenia przedsiębiorstw. Nasza kadra składa się z wykwalifikowanych pracowników, którzy zajmą się opracowaniem indywidualnego planu strategicznego dla każdej firmy, a także pomogą w jego późniejszej realizacji.

Obsługa księgowa firm

Prowadzimy również pełną obsługę księgową firm. Wśród naszej oferty znajduje się m.in. księgowość uproszczona, spółek czy stowarzyszeń – zajmujmy się wszystkimi czynnościami związanymi z obsługą rachunkową powierzonych nam działalności gospodarczych. Warto przekazać pieczę nad kwestiami finansowymi wyspecjalizowanej firmie rachunkowej – dzięki temu można mieć pewność, że wszystko zostanie wykonane rzetelnie, terminowo i zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Zapraszamy wszystkich Klientów ze Szczecina i okolic do skorzystania z oferty naszej profesjonalnej firmy!