Usługi rachunkowe w Szczecinie

Nasze biuro w Szczecinie oferuje firmom świadczenie kompleksowych usług rachunkowych. Udzielamy wsparcia przedsiębiorcom posiadającym działalności gospodarcze w różnych formach. Wśród dostępnych usług naszego biura rachunkowego znajduje się m.in. prowadzenie pełnej księgowości. Zajmujemy się księgowością w różnych formach – w naszej ofercie znajduje się księgowość: uproszczona, spółek, stowarzyszeń oraz innych firm. Warto powierzyć rachunkowość swojego przedsiębiorstwa specjalistom. Zapewniamy profesjonalną i rzetelną obsługę, świadczoną przez wykwalifikowaną kadrę.

Dlaczego warto wybrać nasze biuro rachunkowe?

Jesteśmy firmą z wieloletnim stażem, której zaufało wielu Klientów. Nasi pracownicy to specjaliści, którzy znają się na swoim fachu i są na bieżąco ze wszystkimi zmianami prawnymi. Chcemy pomagać w rozwoju firm, których księgowość nam powierzono. Warto zapoznać się z naszą usługą planów biznesowych, które wspomogą Twoje przedsiębiorstwo w efektywnej działalności.

Ewidencja księgowa nie jest jedynie obowiązkiem wobec urzędów i budżetu państwa – może być narzędziem pomocnym w przygotowaniu informacji zarządczej dla przedsiębiorcy. Profesjonalne prowadzenie rachunkowości firmy pozwala na lepsze planowanie budżetu, a przez to szybszy rozwój przedsiębiorstwa.

Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii oraz wiedzy naszych pracowników wdrożymy w obsługiwanej firmie kontroling finansowy i operacyjny, dając precyzyjne narzędzia do podejmowania decyzji biznesowych. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, starając się przygotować najodpowiedniejszą ofertę. Dodatkowo spośród innych biur rachunkowych w Szczecinie wyróżniają nas konkurencyjne ceny.

Rodzaje działalności obsługiwane przez nasze biuro rachunkowe

Nasze biuro rachunkowe obsługuje zarówno Księgi Rachunkowe, jak i Podatkową Książkę Przychodów i Rozchodów. W pierwszym przypadku prowadzimy księgowość spółek prawa handlowego z wykorzystaniem najnowszego oprogramowania, gwarantującego dostęp do informacji o kondycji powierzonego nam przedsiębiorstwa. W drugim wariancie zapewniamy kompleksowe rozliczenia podatkowe dla osób rozliczających się z urzędem skarbowym z wykorzystaniem podatkowej księgi przychodów i rozchodów lub ryczałtu.

Oferta naszego biura rachunkowego

Przygotowana przez nas oferta usług rachunkowych ma charakter kompleksowy. Prowadzimy księgowość zarówno jednoosobowych działalności gospodarczych, jak też stowarzyszeń, spółek cywilnych i handlowych czy też fundacji i wspólnot mieszkaniowych.

Oprócz standardowej obsługi proponujemy również doradztwo biznesowe – pomagamy przy rejestracji działalności gospodarczej, a także wskazujemy najkorzystniejsze rozwiązania z zakresu optymalizacji podatkowej. Prowadzimy też zaawansowane doradztwo rachunkowe.

W zakres świadczonych usług wchodzą:

 • prowadzenie ksiąg rachunkowych zgodnie z ustawą o rachunkowości;
 • prowadzenie Ksiąg Przychodów i Rozchodów;
 • prowadzenie rozliczeń Ewidencji Ryczałtowych;
 • prowadzenie ewidencji środków trwałych oraz wartości niematerialnych i prawnych;
 • prowadzenie rozliczeń z tytułu podatku VAT, podatku dochodowego od osób fizycznych i prawnych;
 • sporządzanie i składanie okresowych sprawozdań finansowych;
 • sporządzanie i składanie deklaracji do ZUS-u;
 • sporządzanie i składanie sprawozdań do GUS-u i NBP;
 • monitorowanie stanu finansowego firmy;
 • reprezentowanie Klienta przed Urzędem Skarbowym, ZUS-em oraz innymi organami;
 • pomoc podczas kontroli podatkowych;
 • doradztwo w zakresie ustanowienia polityki rachunkowości oraz Zakładowego Planu Kont.

Usługi biura rachunkowego kierujemy do Klientów nie tylko ze Szczecina, lecz także z okolicznych miejscowości na terenie całego województwa zachodniopomorskiego. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszej firmy!


Zaufaj nam, gdyż:

 • dla nas ewidencja księgowa stanowi narzędzie dla przygotowania informacji zarządczej dla przedsiębiorcy a nie wyłącznie uciążliwy obowiązek wobec urzędów i budżetu państwa,
 • nie boimy się przyjść do Państwa z naszą usługą, przejąć pracowników działów księgowości oraz kadr, dając informacje nie odbiegające jakością od tych, jakie otrzymywali Państwo od własnych, wewnętrznych działów.
 • wykorzystując nowoczesną technologię oraz nasze wieloletnie doświadczenie, wdrożymy u Państwa kontroling finansowy i operacyjny dając narzędzia do podejmowania decyzji biznesowych.