Obsługa kadrowo-płacowa – każdego rodzaju firm, Szczecin

Jako biuro zajmujemy się również obsługą kadrowo-płacową małych, średnich i dużych firm o różnym profilu działania. Dostosowujemy się do potrzeb Klienta, a przy tym realizujemy usługi z zakresu kadr i płac rzetelnie i terminowo. Badania wykazują, że powierzenie kadr i płac zewnętrznym specjalistom jest o 18% tańszym rozwiązaniem niż realizowanie ich we własnym zakresie. Odpowiednia logistyka i wykorzystanie nowoczesnych technologii pozwala świadczyć zarówno usługi księgowe, jak i usługi kadrowo-płacowe na najwyższym poziomie.

W ramach obsługi kadrowo-płacowej zajmujemy się sprawami związanymi z wynagrodzeniem pracowników tj.:

  • sporządzeniem listy płac,
  • prowadzeniem kartotek pracowników,
  • wypłacaniem wynagrodzeń na konto,
  • prowadzeniem rozliczeń z urzędami,
  • i innymi.

Zapewniamy pełną obsługę kadr i płac, ale też profesjonalne doradztwo w tym zakresie. Zapraszamy do współpracy Klientów ze Szczecina i okolicznych miejscowości.

 

Outsourcing procesów biznesowych takich, jak zarządzanie płacami i administracja kadrowa pozwala uzyskać istotne oszczędności finansowe w firmie. Umożliwia również skupienie się na podstawowej dla przedsiębiorstwa działalności, pozostawiając kadry i płace firmie zewnętrznej. Badania wykazują, że powierzenie tych zadań zewnętrznym specjalistom jest o 18% tańszym rozwiązaniem, niż realizowanie ich we własnym zakresie.

administracja kadrowa

Outsourcing kadr i płac to nie tylko optymalizacja kosztów. Współpraca z zaufanym partnerem zewnętrznym umożliwia firmom koncentrację zasobów i finansów na głównych elementach działalności gospodarczej, a tym samym pomaga w budowaniu zaufania i zaangażowania własnych pracowników.

zarządzanie płacami

Zatrudnieni specjaliści zapewniają pełną obsługę kadrowo-placową obejmującą załatwienie spraw związanych z wynagrodzeniem pracowników, począwszy od sporządzania listy płac i prowadzenia kartotek pracowników, po wypłacanie wynagrodzeń na konto i prowadzenie rozliczeń z właściwymi urzędami. Oferujemy także pełen zakres obsługi kadrowo-płacowej firm.

doradztwo biznesowe szczecin