Obsługa kadrowo-płacowa – każdego rodzaju firm, Szczecin

Jako biuro zajmujemy się również obsługą kadrowo-płacową małych, średnich i dużych firm o różnym profilu działania. Dostosowujemy się do potrzeb Klienta, a przy tym realizujemy usługi z zakresu kadr i płac rzetelnie i terminowo. Badania wykazują, że powierzenie kadr i płac zewnętrznym specjalistom jest o 18% tańszym rozwiązaniem niż realizowanie ich we własnym zakresie. Odpowiednia logistyka i wykorzystanie nowoczesnych technologii pozwala świadczyć zarówno usługi księgowe, jak i usługi kadrowo-płacowe na najwyższym poziomie.

W ramach obsługi kadrowo-płacowej zajmujemy się sprawami związanymi z wynagrodzeniem pracowników tj.:

  • sporządzeniem listy płac,
  • prowadzeniem kartotek pracowników,
  • wypłacaniem wynagrodzeń na konto,
  • prowadzeniem rozliczeń z urzędami,
  • i innymi.

Zapewniamy pełną obsługę kadr i płac, ale też profesjonalne doradztwo w tym zakresie. Zapraszamy do współpracy Klientów ze Szczecina i okolicznych miejscowości.

 

Obsługa kadrowo-płacowa dla firm

Nasze biuro z siedzibą w Szczecinie zajmuje się także obsługą kadrowo-płacową małych, średnich i dużych firm o różnym profilu działania. Kadra naszej firmy składa się ze specjalistów z wieloletnim doświadczeniem, którzy realizują powierzone im zadania rzetelnie i terminowo. Nasze usługi dostosowane są indywidualnie do potrzeb Klienta i do wymogów firmy.

Korzyści płynące z profesjonalnej obsługi kadrowo-płacowej

Badania wykazują, że powierzenie kadr i płac zewnętrznym specjalistom jest rozwiązaniem tańszym o 18 % od obsługi działu we własnym zakresie. Ponadto kadrowi pochodzący spoza środowiska firmy mogą zachować pełen obiektywizm, a tym samym lepiej wypełniać swoje zadania i dbać o interesy pracowników. Odpowiednia logistyka oraz wykorzystanie nowoczesnych technologii pozwala nam świadczyć zarówno usługi księgowe, jak i kadrowo-płacowe na najwyższym poziomie.

Usługi kadrowo-płacowe

W ramach obsługi kadrowo-płacowej zajmujemy się m.in. sprawami związanymi z wynagrodzeniem pracowników. Do świadczonych przez nas usług należą przede wszystkim:

  • sporządzanie listy płac,
  • prowadzenie kartotek pracowników,
  • wypłacanie wynagrodzeń na konto,
  • prowadzenie rozliczeń z urzędami.

Do naszych obowiązków należą też wszystkie inne czynności związane z działalnością działu, których wymaga przedsiębiorstwo.

Outsourcing kadr i płac

Outsourcing procesów biznesowych, takich jak zarządzanie płacami czy administracja kadrowa, daje możliwość uzyskania dużych oszczędności finansowych dla firmy. Nasza wiedza oraz doświadczenie, zdobyte w ciągu wieloletniej działalności, pozwalają nam wykonywać wszystkie obowiązki szybko i rzetelnie.

Outsourcing kadr i płac to nie tylko optymalizacja kosztów. Współpraca z zaufanym partnerem zewnętrznym umożliwia firmom koncentrację zasobów i finansów na głównych elementach działalności gospodarczej. Dzięki powierzeniu obsługi kadr i płac wyspecjalizowanej firmie, przedsiębiorstwo może skupić się na swojej docelowej działalności. Naszym celem jest pomoc naszym Klientom w rozwoju ich biznesu. Dlatego wśród naszej oferty znajduje się także m.in. doradztwo strategiczne. Warto skorzystać z usług profesjonalistów i zadbać o jak najlepsze funkcjonowanie firmy.

Zapewniamy pełną obsługę kadr i płac oraz profesjonalne doradztwo w tym zakresie. Zapraszamy do współpracy Klientów ze Szczecina i okolicznych miejscowości!

administracja kadrowa
zarządzanie płacami
doradztwo biznesowe szczecin