Outsourcing procesów biznesowych takich, jak zarządzanie płacami i administracja kadrowa pozwala na uzyskanie istotnych oszczędności finansowych w firmie. Umożliwia również firmie skupienie się na podstawowej dla przedsiębiorstwa działalności, pozostawiając kadry i płace firmie zewnętrznej. Badania wykazują, że powierzenie tych zadań zewnętrznym specjalistom jest o 18% tańszym rozwiązaniem niż realizowanie ich we własnym zakresie.

administracja kadrowa

Outsourcing kadr i płac to nie tylko optymalizacja kosztów. Współpraca z zaufanym partnerem zewnętrznym umożliwia firmom koncentrację zasobów i finansów na głównych elementach działalności gospodarczej, a tym samym pomaga w budowaniu zaufania i zaangażowania własnych pracowników.

zarządzanie płacami

Nasi specjaliści zapewnią Państwu pełną obsługę kadrowo-placową, czyli spraw związanych z wynagrodzeniem pracowników począwszy od sporządzania listy płac i prowadzenia kartotek pracowników, po przelewanie wynagrodzeń na konto i prowadzenie rozliczeń z właściwymi urzędami. Oferujemy także pełen zakres obsługi kadrowej firm.

doradztwo biznesowe szczecin